• SWISH E50 STRONG - Skoncentrowany środek czyszczący do mycia i odtłuszczania powierzchni wodoodpornych 5 l - Higiena.NET

SWISH E50 STRONG - Skoncentrowany środek czyszczący do mycia i odtłuszczania powierzchni wodoodpornych 5 l

Kod towaru: E50/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 49,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 8 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • SWISH E50 STRONG - Skoncentrowany środek czyszczący do mycia i odtłuszczania powierzchni wodoodpornych 5 l

Opis

SWISH E50 STRONG - Skoncentrowany środek czyszczący do mycia i odtłuszczania powierzchni wodoodpornych, 5 l

Bardzo wydajny koncentrat do usuwania uciążliwych zabrudzeń z tłuszczu, oleju, smaru oraz innych, trudnych plam. Silne działanie E50 STRONG stanowi nieocenioną pomoc podczas czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych np. płytek ceramicznych, betonu czy kostek brukowych. Sprawdza się doskonale przede wszystkich w miejscach związanych z przemysłem maszynowym, gdzie trudne zabrudzenia są codziennością, a także w lokalach gastronomicznych czy warsztatach samochodowych.

Receptura środka oparta została o bardzo silne składniki, które bardzo skutecznie penetrują i rozpuszczają brud pochodzenia tłuszczowego. Dzięki E50 STRONG w łatwy i szybki sposób wykonasz wszystkie najtrudniejsze prace. Teraz właściwie bez wysiłku i uporczywego szorowania wyczyścisz narzędzia ze smaru czy oleju, rozpuścisz zaschnięty tłuszcz, czy pozbędziesz się plam oleju ze swoich podłóg. Oferowany preparat marki Swish to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz wygodę Twojej pracy.

Silnie skoncentrowana formuła E50 STRONG wymaga rozcieńczania w zimnej lub ciepłej wodze, co umożliwia dostosowanie poziomu stężenia do stopnia zabrudzeń. Pozwala to na bardzo wydajne dozowanie środka, co dla Ciebie oznaczać będzie większą oszczędność. Korzystanie z E50 STRONG zmniejsza koszty dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych.

Dodatkowo, wielką zaletą tego preparatu jest fakt, iż jest to środek niskopieniący się, wobec czego nie wymaga obfitego spłukiwania wodą.


Instrukcja stosowania

Środek może być stosowany zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego. Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć z ciepłą (30°C) lub zimną wodą, a poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzenia powierzchni. Poniżej przedstawiamy sugerowane przez producenta proporcje:

  • Lekkie zabrudzenia – od około 5 do 10 ml środka na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia – od około 10 do 20 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – od 20 do 100 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:5 l