• Swish - Facto HD 41 CleanMax - Skoncetrowany preparat do usuwania smaru, tłuszczu i oleju - 5 l - Higiena.NET

Swish - Facto HD 41 CleanMax - Skoncetrowany preparat do usuwania smaru, tłuszczu i oleju - 5 l

Kod towaru: HD41

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 90,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 59 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish - Facto HD 41 CleanMax - Skoncetrowany preparat do usuwania smaru, tłuszczu i oleju - 5 l

Opis

SWISH - Facto HD 41 CleanMax - Skoncentrowany preparat do usuwania smaru, tłuszczu i oleju

Skoncentrowany, silnie zasadowy i bardzo wydajny preparat do usuwania uciążliwych zabrudzeń w tym plam z oleju, smaru czy tłuszczu. Silne działanie Facto HD 41 sprawdzi się doskonale w trakcie czyszczenia posadzek gresowych, kamiennych, kostki brukowej i innych odpornych na działanie środków alkalicznych. Oferowany środek to idealne rozwiązanie przede wszystkich w miejscach związanych z przemysłem, gdzie trudne zabrudzenia są codziennością, ale także w warsztatach samochodowych, halach magazynowych, halach produkcyjnych czy hipermarketach.

Preparatu nie należy stosować na powierzchnie z gumy, linoleum, PCV i na posadzkach szkliwionych. Oferowany preparat marki Swish to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu wzrośnie efektywność oraz wygoda Twojej pracy.

Silnie skoncentrowana formuła Facto HD 41 wymaga rozcieńczania w zimnej lub ciepłej wodze, umożliwiając tym samym dopasowanie poziomu stężenia do stopnia zabrudzeń. Pozwala to na bardzo wydajne dozowanie środka, a co za tym idzie, gwarantuje większą oszczędność. Korzystanie z Facto HD 41 zmniejsza koszty dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, produkt jest łatwo biodegradowalny.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć z wodą, a poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzenia powierzchni. Poniżej przedstawiamy sugerowane przez producenta proporcje:

  • Lekkie zabrudzenia – około 2,5 ml - 10 ml środka na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia – około 10 ml - 50 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – około 50 ml - 100 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:5 l
pH:13 - 14

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.