• Swish Static Guard Floor Cleaner - Antystatyczny płyn do mycia podłóg - 3,78 l - Higiena.NET

Swish Static Guard Floor Cleaner - Antystatyczny płyn do mycia podłóg - 3,78 l

Kod towaru: STATIC GUARD FLOOR CLEANER

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 171,40 223,90

223,90 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 2 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Static Guard Floor Cleaner - Antystatyczny płyn do mycia podłóg - 3,78 l

Opis

Swish Static Guard Floor Cleaner - Antystatyczny płyn do mycia podłóg - 3,78 l

Wysokiej jakości preparat do mycia powierzchni marki Swish. Nowoczesna, mocno skoncentrowana receptura środka szybko usunie wszystkie zabrudzenia, a dzięki właściwościom antystatycznym, dodatkowo zabezpieczy Twoje powierzchnie przed ponownym osadzaniem się drobin kurzu i zredukuje liczbę drobnych wyładowań elektrostatycznych.

Płyn czyszczący Swish Static Guard Floor Cleaner został stworzony przede wszystkim z myślą o myciu materiałów i powierzchni w miejscach gdzie mogą występować wyładowania elektrostatyczne, takich jak serwerownie czy przestrzenie biurowe. Dzięki temu preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu i poprawia komfort codziennej pracy. Co więcej, po zastosowaniu szybko odparowuje zamiast osadzać się na powierzchni, a tym samym nie pozostawia po sobie uciążliwych smug czy zacieków.

Preparat jest niezwykle łatwy w użytku i nie wymaga spłukiwania.


Zastosowanie

Dla pomieszczeń o wysokim i średnim natężeniu ruchu zaleca się stosowanie preparatu 3x w tygodniu. W pomieszczeniach o niskim natężeniu ruchu należy stosować preparat 1x w tygodniu.

Aby stworzyć roztwór gotowy do użytku należy rozcieńczyć preparat w stosunku 1:16. Nie spłukiwać preparatu, pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Pojemność:3,78 litra