• Swish Jet - Zasadowy środek do usuwania zabrudzeń z tłuszczu i oleju - 5 l

 - Higiena.NET

Swish Jet - Zasadowy środek do usuwania zabrudzeń z tłuszczu i oleju - 5 l

Kod towaru: JET/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 79,25

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 5 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Jet - Zasadowy środek do usuwania zabrudzeń z tłuszczu i oleju - 5 l

Opis

Preparat do usuwania plam z tłuszczu, oleju oraz sadzy

Niezwykle wydajny preparat do usuwania uciążliwych zabrudzeń z tłuszczu i oleju. Nadaje się zarówno do mycia ręcznego, jak i do maszynowego czy pianowego. Skuteczne działanie środka Jet sprawdzi się idealnie w trakcie czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych, np. płytek ceramicznych. Oferowany środek to doskonałe rozwiązanie przede wszystkich w miejscach związanych z przemysłem spożywczym, m.in. w lokalach gastronomicznych czy halach produkcyjnych.

Receptura środka oparta została o aktywne składniki alkaliczne, które wnikają i bardzo efektywnie rozpuszczają tłuszcz. Dzięki Swish Jet w prosty i szybki sposób wykonasz wszystkie najtrudniejsze prace bez potrzeby szorowania. Preparat wyraźnie zmniejszy Twój wysiłek np. podczas usuwania zaschniętego i przypalonego tłuszczu z naczyń czy śladów sadzy ze ścian. Oferowany preparat marki Swish to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu podniesiesz efektywność oraz wygodę swojej pracy.

Silnie skoncentrowana formuła Środka Swish Jet wymaga rozcieńczania w zimnej lub ciepłej wodze, umożliwiając tym samym dopasowanie poziomu stężenia do stopnia zabrudzeń. Pozwala to na bardzo wydajne dozowanie środka, a co za tym idzie, zwiększenie oszczędności. Korzystanie z oferowanego preparatu zmniejsza koszty dostawy, wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych.

Po umyciu środek pozostawi na powierzchni utrzymującą się przez bardzo długi czas przyjemną, świeżą woń, która wpłynie pozytywnie na komfort Twojej pracy.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć z czystą, także zimną, wodą, a poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzenia powierzchni. Poniżej przedstawiamy sugerowane przez producenta proporcje:

  • Lekkie zabrudzenia – około 7,5 ml środka na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia – około 10 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – około 17,5 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!