• Swish SP - 150 – Preparat zasadowy do czyszczenia posadzek z kamionki - 5 l 
 - Higiena.NET

Swish SP - 150 – Preparat zasadowy do czyszczenia posadzek z kamionki - 5 l

Kod towaru: SP150/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 88,35

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 5 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish SP - 150 – Preparat zasadowy do czyszczenia posadzek z kamionki - 5 l

Opis

Swish SP - 150 – Preparat zasadowy do czyszczenia posadzek z kamionki - 5 l

Profesjonalny preparat do mycia różnego rodzaju powierzchni wykonanych z kamionki lub gresu, np. posadzek betonowych i płytek. SP - 150 to idealnie rozwiązanie w przypadku czyszczenia silnych zabrudzeń podłóg np. w centrach handlowych czy halach produkcyjnych.

Nowoczesna, silnie skoncentrowana receptura preparatu nie tylko zapewni nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także, dzięki zastosowanej technologii szybkiego odparowywania, nie pozostawi po sobie niepożądanych, nieestetycznych smug i śladów.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż SP - 150 wnika w we wszystkie pory posadzki, usuwając zanieczyszczania z dotychczas bardzo trudno dostępnych miejsc. Preparat łączy w sobie fachowe działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat nadaje się do czyszczenia przy użyciu mopa tradycyjnego, bądź urządzeń do mycia maszynowego. Produkt należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie - 25 ml preparatu na 10 l wody
  • Średnie - 50 ml preparatu na 10 l wody
  • Trudne - 250 ml preparatu na 10 l wody
  • Czyszczenie gruntowne - 1-3 l preparatu na 10 l wody


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.