• Swish Winterinse - Uniwersalny płyn do czyszczenia posadzek i usuwania osadów z soli - 1 l - Higiena.NET

Swish Winterinse - Uniwersalny płyn do czyszczenia posadzek i usuwania osadów z soli - 1 l

Kod towaru: SWISH/WINTERINSE/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 20,80

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 28 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Winterinse - Uniwersalny płyn do czyszczenia posadzek i usuwania osadów z soli - 1 l

Opis

Preparat do czyszczenia posadzek i usuwania uciążliwych osadów z soli

Przeznaczony do profesjonalnego zastosowania płyn do mycia wszelkiego rodzaju posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Winterinse to perfekcyjne rozwiązanie w przypadku czyszczenia silnych zabrudzeń podłóg w takich miejscach jak np. w centra handlowe, szkoły czy hale magazynowe.

Nowoczesna, mocno skoncentrowana receptura preparatu nie tylko gwarantuje nieskazitelną czystość bez smug eksploatowanym powierzchniom, ale także zapewnia działanie antypoślizgowe i antystatyczne, dzięki któremu ryzyko wypadków spowodowanych śliską podłogą znacząco spada.

Dodatkowo, co jest szczególnie warte podkreślenia, preparat Swish Winterinse skutecznie usuwa uciążliwe, białe ślady będące pozostałością po środkach czystości używanych do rozpuszczania lodu w okresie zimowym oraz osady z soli. Preparat łączy w sobie fachowe działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat nadaje się do czyszczenia przy użyciu mopa tradycyjnego, bądź urządzeń do mycia maszynowego. Produkt należy rozcieńczyć z zimną lub letnią wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie – około 45 ml preparatu na 5 l wody
  • Średnie – około 70 ml preparatu na 5 l wody
  • Trudne – około 125 ml preparatu na 5 l wody


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!