• Swish SP - 100 Citro – Preparat z alkoholem do codziennej pielęgnacji powierzchni, cytrusowy – 5 l - Higiena.NET

Swish SP - 100 Citro – Preparat z alkoholem do codziennej pielęgnacji powierzchni, cytrusowy – 5 l

Kod towaru: SWISH/SP100CITRO/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 54,35

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 34 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish SP - 100 Citro – Preparat z alkoholem do codziennej pielęgnacji powierzchni, cytrusowy – 5 l

Opis

Swish SP - 100 Citro – Preparat z alkoholem do codziennej pielęgnacji powierzchni, cytrusowy – 5 l

Wysokiej jakości uniwersalny preparat o właściwościach antypoślizgowych i antystatycznych, do czyszczenia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, np. parkietów drewnianych, posadzek betonowych, płytek ceramicznych czy podłóg gumowych, ale także mebli czy ceramiki. Sprawdzi się idealnie w przypadku regularnej, bieżącej konserwacji podłóg np. w centrach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych czy biurach.

Nowoczesna, silnie skoncentrowana receptura z dodatkiem alkoholu SP - 100 Citro nie tylko zapewni nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także, dzięki olejkom cytrusowym, zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas przyjemną, orzeźwiającą wonią.

Dodatkowo, preparat nie pozostawia po sobie niepożądanych, nieestetycznych smug i śladów, oraz nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. SP - 100 Citro łączy w sobie fachowe działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat nadaje się do czyszczenia przy użyciu mopa tradycyjnego, bądź urządzeń do mycia maszynowego. Produkt należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie – 25 ml na 10 l wody
  • Średnie – 50 ml na 10 l wody
  • Duże – 250 ml na 10 l wody


Parametry

Zapach:Cytrusowy
Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!