• Swish Food Service Desinfectant - Gotowy do użycia środek do mycia i dezynfekcji powierzchni z odtłuszczaczem - 1 l - Higiena.NET

Swish Food Service Desinfectant - Gotowy do użycia środek do mycia i dezynfekcji powierzchni z odtłuszczaczem - 1 l

Kod towaru: FOOD SERVICE DESINFECTANT

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 12,15

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 59 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Food Service Desinfectant - Gotowy do użycia środek do mycia i dezynfekcji powierzchni z odtłuszczaczem - 1 l

Opis

Swish Food Service Desinfectant - Silny, bezzapachowy środek do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń oraz dezynfekcji powierzchni

Profesjonalny preparat marki Swish przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Sprawdzi się perfekcyjnie w lokalach związanych z przemysłem spożywczym np. w restauracjach, halach produkcyjnych i przetwórczych oraz magazynach chłodniczych.

Dzięki swojej silnie skoncentrowanej formule, preparat marki Swish oferuje bardzo wysoką skuteczność w przystępnej cenie. W niezwykle ekonomiczny sposób wesprze Cię podczas usuwania wszelkiego rodzaju bakterii, a także zabrudzeń z tłuszczu i pochodzenia olejowego. Jego silne właściwości rozpuszczające sprawią, że przy minimalnym wysiłku usuniesz nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i uwolnisz się od pleśni.

Preparat Food Service wyraźnie wpłynie na usprawnienie prac związanych z czyszczeniem powierzchni oraz urządzeń mających kontakt z żywnością, np. lodówek, i jest dla nich bezpieczny - nie pozostawia zarysowań, smug i mikrouszkodzeń. Dodatkowo, dzięki bardzo praktycznemu aplikatorowi w formie rozpylacza gwarantuje znacznie bardziej wygodne rozprowadzanie środka i umożliwia dotarcie w trudnodostępne miejsca.


Zastosowanie

Preparat może być stosowany podczas mycia ręcznego, maszynowego lub pianowego. Działa bardzo dobrze przeciwko bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom.

  • Dezynfekcja - Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię i pozostaw na około 10 minut. Środek nie wymaga spłukiwania. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.
  • Usuwanie pleśni - Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.
  • Sanityzacja - Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Po upływie około 60 sekund proces jest skończony. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!